DOLAP VE TRENDYOLDA NE ALIRSAN %40 MÜTHİŞ İNDİRİM

DOLAP VE TRENDYOLDA NE ALIRSAN %40 MÜTHİŞ İNDİRİM

31 Ocak 2021 Deneyim Genel 0
trendyol indirimleri

TRENDYOL DA HEMDE HER ALIŞVERİŞTE 50 TL’ YE KADAR İNDİRİM FIRSATI

Bu günler de gündemde olan en önemli konu sanırım gıda fiyatları. Komisyoncular ve aracılar nedeniyle üreticiden tüketiciye gelene kadar 5-6 katına çıkan fiyatlar nedeniyle özellikle dar gelirli kesim ister istemez sıkıntı yaşıyor. Bunu yok saymak mümkün değil. Patates ve Soğan fiyatlarının yükselmesi nedeniyle yerel seçim sonuçlarının değiştiği bir ülkede bu durum gerçekten bir sorun. Derin konulara girmeden gıda teröristleri diyebileceğimiz komisyoncuları ve aracıları ortadan kaldırarak doğrudan üreticiye ulaşmamız gerekiyor. Trendyol sayesinde bunu yapabiliriz.

İyi Ama Nasıl? Dediğinizi Duyar Gibiyim!

Öncelikle bir örnek vererek başlayayım. Ben Aydın’ li bir üreticiye doğrudan ulaşarak 5 kg hakiki zeytinyağını sadece 70 tl ye aldım desem bana inanırmıydınız. Muhtemelen inanmayacaksınız. Hatta ayçiçek vs. türü bir yağı kastettiğimi zeytinyağını yanlış yazdığımı düşüneceksiniz. İnanın bu gerçek. Benim alışverişle pek ilgim yok ancak eşim ve kızım bu konuda oldukça iyiler. Belki de birazdan anlatacağım indirim elde etme yöntemini konuyu pekçoğunuz biliyor ve uyguluyorsunuz ancak bilmeyenler olabilir.

Gelin! Trendeyol’ dn indirim nasıl alınır? Trendyol ve ona bağlı uygulamalar sayesinde üreticiye nasıl doğrudan ulaşabilirsiniz! Eğer üretici iseniz aracılara, komisyonculara veya toptancılara para kaptırmadan doğrudan tüketiciye nasıl ulaşırsınız dilim döndüğünce anlatayım.

Bu arada 135 tl fiyat etiketli 12 adet GİLLETTE MACH 3 START traş bıçağını indirim sayesinde 94 tl ye aldığımı söylemeden geçemeyeceğim.

Trendyol müthiş indirimler yapmaya devam ediyor. 1-2-3 Şubat 2021indirimlerini mutlaka takip edin. Ancak benim burada bahsetmek istediğim konu herkesin katılabileceği ilan edilen indirim kampanyalarından farklı bir konu. Ben sizlere peynir, zeytin, zeytinyağı, ayçiçek yağı vb. bir takım temel gıda maddelerini her alışınızda ve 50 tl yi geçmemek üzere %40 lara varan bir indirimden bahsedeceğim. Anlatacağım konunun en can alıcı noktası ise alışverişi bir market zincirinden veya alışveriş sitesinden değil, doğrudan üretici veya köylü vatandaştan yapabilmeniz ve alışverişten önce irtibat kurup teklif vererek pazarlık yapma imkanı sağlaması.

En önemli konu ise uygulamayı silip yeniden yükledikten sonra yeni bir e-postayla defalarca bu indirimden faydalanabilmeniz.

Sizleri daha fazla merakta bırakmadan hemen anlatmaya başlayayım.

1.Yöntem: DOLAP uygulamasını ilk kez indirerek %40 indirimden faydalanmak.

Eğer bugüne kadar DOLAP uygulamasını telefonunuza hiç yüklemediyseniz bu harika. Şimdi hemen DOLAP uygulamasını yükleyin. dolap uygulaması tıklayarak dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızdan telefonunuza yükleyebilirsiniz. Doğrudan play store veya apstordan yüklemek için ise dolap uygulaması tıklayın.

Devam Edecek…..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir