YOUTUBE ABONE KASMA SİTELERİ

YOUTUBE ABONE KASMA SİTELERİ

24 Ocak 2021 Deneyim Genel İnternet İnternetten Para Kazanma 0
youtubedan para kazanma yolları

YOUTUBE ABONE KAZANMA

Bir youtube kanalınız var, tarzınıza uygun güzel videolar çekiyor ve yüklüyorsunuz ancak youtube abone kasma konusunda sorun yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Siz de benim bir zamanlar olduğum gibi arayış içindesiniz biliyorum. Youtube abone sayımı nasıl arttırırım, youtube izlenme artırmayı nasıl yaparım diye kara kara düşünüyorsunuz. Dedim ya doğru yerdesiniz. Bu yazının tamamını okuduğunuzda tamamen gerçek kullanıcılardan oluşan, kesinlikle HİLE olmayan, youtube abone kasma, youtube abone kazanma ve 4000 saat izlenme süresine nasıl ulaşacağınızı öğreneceksiniz.

Youtube kullanıcılarının ençok sorduğu sorular, Youtube abone nasıl kazanılır? Youtube’da abone sayım nasıl artar? gibi sorulardır. Bu çok normal çünkü abone sayınızı arttırmazsanız videolarınızdan para kazanamazsınız. Şimdi sırayla abone sayınızı arttırabileceğiniz ve youtube 4000 saat izlenme süresine ulaşabileceğiniz youtube abone kasma sitelerini sizler için derledim.


#YOUTUBEİZLEKAZAN.COM

Youtubeizlekazan.com sitesini ilk sıraya aldım. Çünkü kendim bizzat bu siteyi kullanarak abone sayımı arttırdım. Tamamen gerçek abonelerden oluşan bir sistem asla hile yok. Site içerisinde hiç bakiye yüklemeden puan kazanıp kendi kanalınızın abone ve izlenme sayısını rahatlıkla arttırabilirsiniz. Youtube izle kazan sitesinin en önemli özelliği youtube video izle ve abone ol sekmesi sayesinde kendi abone sayınızdaki düşüşlerin önüne geçebilmeniz. Aynı anda birçok yan sekme açarak on adet videoyu oynatıp hızlı puan kazanabiliyorsunuz. Üstteki başlığa veya buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.


#YTABONEKASMA.COM

Youtube abone kasma sitelerinin çalışma sistemleri üç aşağı beş yukarı aynı. Ancak ytabonekasma.com diğerlerinden farklı olarak kampanyalar düzenliyor. Mesela siteyi tanıtan bir video çekip youtube kanalınıza yüklediğinizde 1000 koin kazanıyorsunuz. Bu sitede kullanıcılarına puan kazandırıyor ve kendi kanal veya site tanıtımlarında kullanmalarına olanak sağlıyor. VİP üyelik seçeneği mevcut. Bu sayede aynı işlemlerden daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. İçerik ekleme bölümünden kendi web sitenizi veya youtube kanalınızı ekleyebilir, beğeni ve izlenme kazanabilirsiniz. En az 10 etkinlik yaptıktan sonra kendi sitenizi ve kanalınızı ekleyebiliyorsunuz. Hiç durma hemen ABONE OL!


#FOREVERAUTOHİTS

Epey uzun bir zamandır faaliyette olan bir sitedir. Oldukça renkli, puan ve altın kazanmak için hazırlanmış değişik sistemlerin olduğu bir sitedir. Sitenin ilk rengi siyahtı. Karanlık bir havası vardı. Bu nedenle eleştiriler oldu ve şimdi arka plan rengi beyaz. Fakat ne hikmetse site sahibinin renk uyumu konusunda ve dizayn konusunda eksikleri var. Uzun lafın kısası çok fazla seçenek ile puan ve altın kazanarak kendi sitenizi, kanalınızı burada tanıtabilirsiniz. Ayrıca VİP üyelik kazanmakta kolay. Özellikle Youtube 4000 saat doldurma konusunda sıkıntı yaşayanlar mutlaka bu siteyi kullansın. Videoları yeni sekme açarak izletiyor ve youtube tarafından silinmiyor. Tüm tarayıcıları desteklemekte. Hemen ÜYE OL!


#TAKİPKAZAN.COM

Takip Kazan - Sosyal Medya Uzmanı - Abone Kasma ve Daha Fazlası

Oldukça renkli bir abone kazanma sitesi. Youtube abone, youtube izlenme, youtube 4000 saat izlenme yöntemleri yanında twitter ve instagram bölümleride mevcut. Şans oyunları ve görevler bölümüde var. Bu sayede çok yüksek puanlar kazanbiliyorsunuz. Ancak her tarayıcıyı kullanamıyorsunuz maalesefe. Brave diye bir tarayıcı proğramı indirmek zorundasınız. Kazanma ve oyun teknikleri oldukça iyi. Hemen ÜYE OLABİLİRSİNİZ!


#SOSYAL MEDYA ASİSTANI

Mobil tarzda masa üstü bilgisayarda da kullanabileceğiniz güzel bir youtube abone kazanma sitesi. Her ne kadar youtube dan bahsetsekte aslında buraya kadar verdiğim tüm sitelerde farklı sosyal mecralar içinde tanıtım, abone kazanma, takipçi kazanma vb. hizmetler mevcut. Yalnız burada çok daha kapsamlı bir çalışma yapılmış. Yaklaşık 7-8 farklı sosyal medya sitesinde 30′ a yakın sistemle takipçi vb. kazanma şansınız var. ÜYE OLUN ve siteyi tanıyarak abone kazanmaya başlayın.


#YOUTUBEABONE.COM

Youtube Abone, İzlenme, Beğeni, Yorum ve 4000 Saat Platformu

Daha çok youtube üzerine yoğunlaşmış bir abone kazanma sitesi. Şahsen bana çok profesyonel geldi. Tasarım ve dizayn olarak iyi buldum. İnstagram takip ve beğeni bölümüde var. Günlük girişe bonus veriyor ancak en az 250 etkinlik yapmanız gerekiyor. Her tarayıcıda çalışmayan bölümleri mevcut. Firefoxun ilgili sürümünü indirmeniz gerekiyor. Kesinlikle faydasını göreceğinizden eminim. ÜYE OLUN kazanmaya başlayın.

#WEBSYNDİC

autosurf

Gelelim bu işte uzman olan yabancı sitelere. Tabii yabancı siteler bu işi yerli olanlara göre çok daha eski dönemlerden bu yana yapıyor. Bizim sitelerimiz genellikle bu yabancı siteleri kopyalayan abone kazanma veya tanıtım siteleridir. Yani yabancı siteler bu konuda çok daha iyi. Bunu inkar edemeyiz. Bunlardan birisi WEBSYNDİC dir. Ben uzun yıllar önce internet sitesi tanıtımları için etkin bir şekilde kullanmıştım. Kullanımı çok basittir. Puan kazanmakta kalaydır. START WİEWER linkine tıklayarak puan kazanmaya başlayabilirsiniz. Sitelerim bölümüne girerek ister web sitenizi, ister video linklerinizi rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Biraz incelemeniz yeterli. Hadi ÜYE OLUN incelemeye başlayın.

#ADMEFAST

AddMeFast.com - FREE Social Promotion

Oldukça rahat kullanımı olan ve etkili bir abone kasma ve tanıtım sitesidir. Yabancı bir sitedir ve köklü bir geçmişe sahiptir. Yerli birçok sitenin temelini oluşturur. Puan kazanmak kolaydır. Web sitenizi, kanalınızı, videolarınızı ekleyerek abone veya izlenme kazanabilirsiniz. Facebook, instagram ve daha birçok sosyal medyada tanıtımlar yapabilirsiniz. ÜYE OLMAK için tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir